Bugün 21 kisi bu ürünü görüntüledi

Ay Günlükleri Serisi Özel Kutulu Set

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
602,62 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 1.039,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

290 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

4 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  2-3 günde teslim edildi
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  gayet güzel bir ürün hızlı kargo hasar yok
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Yeni basımı bence daha güzel olmuş
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Kitaplar hasarsız bir şekilde elime ulaştı. Almanızı öneririm. Diğer siteler çok pahalı satıyor

4 madde

Göster sayfa başı

Marissa Meyer’in dünya çapında çok sevilen serisi, yepyeni tasarımı ile şimdi kutulu set olarak satışta!
Gelecekte bile, hikâye “bir varmış bir yokmuş” diye başlıyor…
İnsanlarla androidlerin yan yana dolaştığı Yeni Pekin’e hoş geldiniz. Her ne kadar birlikte yaşamayı başarsalar da türlerin dostluğu sanıldığı kadar kolay değil. Bu masallarda mutlu sonu kadınlar yazacak! 

Kutu içerisinde yer alan kitaplar
Cinder
Scarlet
Cress
Levana
Winter
Uzak Yıldızlar

 

New York Times’ın çok satan yazarı Marissa Meyer, peri masallarına büyük bir sevgi besliyor ve gençlik yıllarından beri bu masalları kurguluyor. Cinder kitabıyla başlayan seri, Winter kitabıyla sonu eriyor. Ay Günlükleri serisinin okuduktan sonra okuduğunuz hiçbir masaldan böyle bir tat alamayacaksınız, kendi masalınızı yaşasanız bile… 
Bu masallarda mutlu sonu kadınlar yazıyor!

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 2700
 • Basım Tarihi: Eylül 2023
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Eylül 2023

Ay Günlükleri Serisi Özel Kutulu Set Konusu

Marissa Meyer’in dünya çapında çok sevilen ve çok satan serisi Ay Günlükleri, yepyeni tasarımı ile şimdi kutulu set olarak okurlarla buluşuyor. Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüyen Marissa Meyer, henüz küçük bir çocukken kitaplara aşıktı ve ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen yazar, gençlik günlerinden beri bu masalları kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçmeyecek gibi görünüyor.

Ay Günlükleri Serisi Hangi Sırayla Okunmalı?


Ay Günlükleri serisini hangi sırayla okuyacağınızı merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Cinder, Scarlet, Cress, Levana, Winter kitaplarını sırasıyla okuyarak seriyi tamamlayabilirsiniz.


Beşi daha önce hiç yayımlanmamış dokuz hikâye ve Alice Harikalar Diyarında’nın Kupa Kraliçesi’ni konu alan bir sonraki Meyer romanı Kalpsiz’den, yine daha önce hiç yayımlanmamış bölümler içeren Uzak Yıldızlar kitabı, Ay Günlükleri serisinin okurları için vazgeçilmez bir kitaptır.


Çok satan bu kitap seti, Winter kitabıyla sona eriyor. Artık hiçbir masalda böyle bir tat bulamayacaksınız, kendi masalınızı yaşasanız bile…


Cinder Kitabı


Ay Günlükleri serisinin ilk kitabıdır Cinder. Gelecekte bile, hikâye ‘’ bir varmış bir yokmuş ‘’ olarak başlıyor. İnsanlar ile androidlerin yan yana dolaştığı Yeni Pekin’e hoş geldiniz. Her ne kadar birlikte yaşamayı başarsalar da türlerin dostluğu sandığınız kadar kolay değil. Bu masallarda mutlu sonu kadınlar yazacak! Yeniden kurgulanmış bu masalda tekrar Külkedisi ile tanışmaya hazır mısınız?


Scarlet Kitabı


New York Times’ın çok satan yazarı Marissa Meyer, Scarlet kitabıyla seriye devam ediyor. Dünya yok olma tehlikesiyle karşı karşıya iken Kırmızı Başlıklı Kız ile Külkedisi’nin yolları yeniden kesişecek. Mekanik ustası sayborg Cinder, hapishaneden kaçma planları yapıyor fakat bunu başarabilse bile dış dünyanın tehlikelerine karşı kendini nasıl koruyacak?

Cress Kitabı


Cress, Cinder’i Kraliçe Levana’nın hain planlarından haberdar etmek için her şeyi göze almıştı fakat ufak bir sorun vardı. Çocukluğundan beri hapsedildiği bir uyduda yaşıyordu ve ona eşlik eden tek şey, internet bağlantılı ekranlardı. Elinde sadece bu ekranlar olunca Cress’in efsanevi bir hackera dönüşmesi imkânsız değildi.


Cress, Scarlet ve Cinder, Dünya’yı kurtarmak için gönüllü olmamıştı ama yine de Dünya’nın tek umudu onlardı.


Levana Kitabı


Yazar Meyer, Levana’da büyüleyici kötü karakterin geçmişini konu alıyor. Aşk ve savaş, ölüm ve ihanet üzerine unutulmaz bir hikâye. Üstelik Levana kitabında Ay Günlükleri serisinin son kitabı Winter’ın giriş bölümleri de yer alıyor. Levana’nın yolu Cinder, Scarlet ve Cress ile kesişmeden yıllar önce çok farklı bir hikâyesi vardı. Hem de daha önce hiç anlatılmamış bir hikâye…


İki gezegen arasında aşkları ne kadar sürebilirdi ki? Daha doğrusu bir gezegen ve Ay arasında. Ya da her neyse.


Winter Kitabı


Ay halkı, yüzündeki yaza izlerine aldırmadan zarafeti ve nezaketiyle herkesi büyüleyen Prenses Winter’a hayrandı. Herkes, genç Prenses’in üvey annesi Kraliçe Levana’dan çok daha nefes kesici bir güzelliğe sahip olduğunu düşünüyordu. Winter, sayborg mekanik ustası Cinder ve arkadaşlarıyla beraber belki de büyük bir devrim başlatacak ve uzun süredir gizlice yürütülen savaşı nihayete erdirecekti.


Ay Günlükleri serisi, Winter kitabıyla sona eriyor. Bu masallarda mutlu sonu kadınlar yazıyor!


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi