Kadın Kitaplığı

1 -20 arası / Toplam 178
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%50
Ürünü İncele
Kadınlara Ayrımcılığa Hayır - Olympe de Gouges
Elsa Solal Alfa Yayınları
Puan:
15,00 ₺ 30,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Kadın Direnişçiler
Hautiere - Laboutique - Polack - Frasier - Wachs - Veber - Ullcer Alfa Yayınları
65,45 ₺ 119,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Meydan Okuyan Kadınlar
Penelope Bagieu Alfa Yayınları
74,25 ₺ 135,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%40
Ürünü İncele
Feminizm Kitabı (Ciltli)
Kolektif Alfa Yayınları
390,00 ₺ 650,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Güçlü Kadınlar
Nurgül Soydaş Alfa Yayınları
39,00 ₺ 60,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Konuk Kız
Simone De Beauvoir Everest Yayınları
Puan:
77,35 ₺ 119,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Yıkılmış Kadın
Simone De Beauvoir Everest Yayınları
55,25 ₺ 85,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Eski Zaman Kadınları Arasında
Nahid Sırrı Örik Everest Yayınları
35,75 ₺ 55,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Kadın Argosu Sözlüğü
Filiz Bingölçe Alfa Yayınları
51,35 ₺ 79,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Otur Kızım
Kate Manne Alfa Yayınları
51,35 ₺ 79,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Yas Değil İsyan
Filiz Bingölçe Alfa Yayınları
22,75 ₺ 35,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Kadına Özel
Michel Montignac Alfa Yayınları
26,00 ₺ 40,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Kız Gücü Hikayeleri
Melda Davran Mona Kitap
55,30 ₺ 79,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Bir Kadının Yaşamından 24 Saat
Stefan Zweig Alfa Yayınları
19,50 ₺ 30,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Yazmak Yasak
Joanna Russ Minotor Kitap
71,25 ₺ 95,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 178
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kadınlar Günü’ne Özel Hediye Kitaplar

tamadres ile Kadınlar Günü hediyesi almak artık sandığınızdan çok daha kolay! Sevgilinize, annenize, kız arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ya da kendinize hediye alırken hediye telaşından dolayı stresli olabilirsiniz. Ancak artık strese gerek yok! Nasıl ki Anneler Günü’ne özel hediye kitaplar alırken annelerinizi mutlu ediyorsanız kitap tutkunları için de Kadınlar Günü’nde hediye kitap alabilirsiniz.

8 Mart Kadınlar Günü hediyesi için kararsız kaldıysanız doğru adrestesiniz. Onlarca kategori ve binlerce ürün arasında en güzel Kadınlar Günü hediyelerini bulabilirsiniz. En güzel hediye seçeneklerini de burada bularak online hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.


Herkes gibi siz de sevdikleriniz, arkadaşlarınız, aile fertleriniz ya da iş arkadaşlarınız için Kadınlar Günü kitap hediye seçeneklerini tamadres’te bulabilirsiniz. Her yaştan ve her zevkten okura hitap eden binlerce kitap tamadres’te okurlarla buluşmayı bekliyor. Bu özel günde ister sevdiklerinizi isterseniz de kendinizi şımartın. Ayrıca diğer özel günler için de birbirinden güzel hediye kitap önerilerini burada bulabilirsiniz. Bu hediyelere özel kampanya ve indirimlerden yararlanarak sahip olabilir, böylece hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de bütçenizi koruyabilirsiniz.


Kadınlar Günü hediye fikirleri için en güzel kitapları, ajandaları, kupaları, ayraçları tamadres’te bulabilirsiniz. Üstelik siparişinizi indirimli ve avantajlı fiyatlarla tamamlayarak ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


8 Mart Kadınlar Günü Nedir?


Birleşmiş Milletler tarafından 8 Mart, 1975 yılında Kadınlar Günü olarak kabul edilmiştir ve o tarihten günümüzü dek her yıl kutlanmaya devam ediyor. Kadınlara hediyelik seçmek, bazen zor olabilir. Bunun için öncelikle hediye alacağınız kişinin ilgi alanları, zevkleri ve okuma kültürü hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Eğer ki doğru hediyeyi seçemezseniz karşınızdaki kişiyi hayal kırıklığına uğratacağınız düşüncesine kapılabilirsiniz. Herkes sevdiklerine en güzel hediyeyi vermek ister fakat binlerce hediyelik kitap arasından seçim yapmak oldukça zordur.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hediye alırken büyük küçük ayırt etmeden gerekir. Burada önemli olan hediyenin büyüklüğünden küçüklüğünden ziyade hatırlanmak ve sadece bir gün değil her gün sevgi saygı göstermektir. Kadınlar Günü’nde hediye almak da günün anlamını pekiştirmek içindir. Siz de bu anlamlı günü anlamlı hediyelerle taçlandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kadınlar Günü hediye seçenekleri arasından en güzel kitabı tamadres’te bulabilirsiniz. Kadınlar günü hediye kitap önerilerini inceleyebilir ve en güzel hediyeyi kolaylıkla seçebilirsiniz.


Kadınlar Günü’nde Sevgiliye Ne Alınır?


Dünya Kadınlar Günü hediyeleri içinden belki de en zorlu olanı sevgili için seçim yapmaktır. İnsanların en zorlandığı durumlar sevgiliye Kadınlar Günü için hediye almak ve Sevgililer Günü için hediye kitap almaktır. Kadınlar Günü özel hediyeler ile kutlanmasa da pek çok kişinin aklında ‘’ Kadınlar Günü hediye fikirleri, en anlamlı hediye önerileri ‘’ gibi düşünceler dolaşıyor.

Konu hem Kadınlar Günü için hediye hem de sevgiliye hediye almak olunca bu durum dezavantaj olarak görünebilir fakat sizin açınızdan oldukça avantajlıdır. Sevgilinizi yakından tanıyan biri olarak ilgilerini, zevklerini, hobilerini bildiğiniz için hediye seçimi konusunda zorlanmayacaksınız. Sevgiliye hediye kitap alırken de hangi kitapları okuduğu ya da okumak istediği konusunda bilgi sahibi olduğunuz için kolayca hediye seçimini tamamlayacaksınız. Binlerce hediye kitap önerisi arasından hızlı filtreleme yaparak Kadınlar Günü hediyesini seçebilirsiniz.


Kadınlar Günü İçin Hediye Kitap Önerileri


İster annenize, ister arkadaşınıza, ister sevgilinize Kadınlar Günü hediyesi arıyor olun, kadınlara alınacak en güzel hediyeler onların ruhunu yansıtan ve karakterlerine en yakın hissettiğiniz hediyelerdir. Klasik hediye önerileri yerine tamamen onu düşünerek hediye seçimi yapabilirsiniz. Bu anlamlı günü daha da anlamlı kılmak için kadınları konu alan kitapları tercih edebilirsiniz. Ayrıca tek bir hediye kitap seçmekte zorlanıyorsanız hediye kitap setlerini tercih edebilirsiniz. Böylece birden fazla hediye vererek sevdiklerinizi daha mutlu edebilirsiniz. Kitap kurtlarına hediye edilebilecek kitaplar ve kitap setleri tamadres’te!


En Güzel Kadınlar Günü Hediye Seçenekleri


Kadınlar Günü için hediye kitap önerilerinin yanı sıra pek çok farklı hediye fikirleri de tamadres’te sizi bekliyor. Sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz ya da kendinizi şımartacağınız binlerce hediye arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Sevdiğiniz yazarların imzalı kitapları, sevdiğiniz karakterlerin basılı olduğu defterler ve kupalar, planlı yaşamayı sevenler için ajandalar ve takvimler, en yeni çıkan kitaplar tamadres’te! Ayrıca tüm bu hediye seçeneklerine Kadınlar Günü’ne özel indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Üstelik tüm yıl kaçırılmayacak indirimler ve büyük kampanyalarla istediğiniz kitapları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dünyayı güzelleştiren, güzellikleriyle hayata anlam katan, her koşulda yanımızda olan kadınlar, her şeyin en özelini ve en güzeli hak ediyor. En güzel ve en anlamlı Kadınlar Günü hediye seçenekleri tamadres’te sizi bekliyor.