Bugün 21 kisi bu ürünü görüntüledi

Arkadaşlarla Sohbetler

1. Hamur
Kapak: Karton
87,00 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 145,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

Sadece 3 adet kaldı

395 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

"Yazarın ilk kitabı olduğuna inanasınızın hiç gelmediği ilk kitaplara bayılıyorum... Arkadaşlarla Sohbetler ince ruhlu, hazır cevap ve merak uyandırıcı bir üniversite öğrencisinin kendisinden epey yaşlı ve evli bir adamla sancılı ilişkisini anlatıyor."
- Zadie Smith

"Snapchat neslinin Salinger'i."
- Guardian

Merhaba Frances. Sana kızgın değilim, bunu bilmeni istiyorum. Sana yazıyorum çünkü bu konuda aynı fikirde olmamızın önemli olduğunu düşünüyorum. Nick benden ayrılmak istemiyor ve ben de ondan ayrılmak istemiyorum. Birlikte yaşamaya ve evli olmaya devam edeceğiz. Bunu e-postada yazıyorum çünkü Nick'in sana bu konuda doğruları söylediğine güvenemiyorum. Zayıf bir kişiliği var ve dürtüsel olarak insanlara duymak istediklerini söylüyor. Kısacası eğer kocamla, onun bir gün senin kocan olacağına gizliden gizliye inandığın için birlikte oluyorsan, büyük bir hata yapıyorsun.

Beni boşamayacak ve zaten boşayacak olsaydı bile asla seninle evlenmezdi. Aynı şekilde onunla, onun sevgisinin, senin iyi biri, hatta akıllı ya da çekici biri olduğunu kanıtladığı için birlikte oluyorsan, Nick'in özellikle güzel ya da ahlaki açıdan değerli insanlara ilgi duymadığını bilmelisin. Nick onun bütün kararlarının tam sorumluluğunu alan partnerlerden hoşlanır, hepsi bu.

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Orijinal Dili: İngilizce
  • Sayfa Sayısı: 272
  • Basım Tarihi: Mart 2019
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Arkadaşlarla Sohbetler, 1991 doğumlu İrlandalı yazar Sally Rooney’in ilk romanı. Eserleriyle genç yaşta dünya çapında üne kavuşan Rooney bu romanında, maddi ve manevi açıdan çalkantılı bir dönem geçiren üniversite öğrencisi Frances’in kendisinden yaşça büyük ve evli Nick ile ilişkisini konu alıyor. Hayatına yön verme çağına gelmiş bir gencin iç sıkıntısını oldukça başarılı bir şekilde tasvir eden Rooney, şimdiden sağlam bir okur kitlesi edinmiş durumda. Arkadaşlarla Sohbetler, Salinger ve Plath sevenlerin asla kaçırmaması gereken bir eser.

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi