Bugün 21 kisi bu ürünü görüntüledi

Anne Beni İyileştir

Puan:
Enzo
Kapak: Karton
84,00 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 120,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

279 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

7 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  Bende bugün sipariş verdim uzun zamandir almak istiyordum
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  ön siparişten aldım ve teslim tarihinde elime ulaştı
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Barıs Muslu toplu terapi yapanlardan kutluyorum.
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  muhteşem bir insan, kaleminize sağlık
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  Barış Muslu'nun tüm kitaplarını okudum ve hayatıma katkısı oldu diyebilirim. yeni kitabının çıkmasına çok sevindim. fiyatı da çok uygundu
 6. Yorumlayan : Gönderilme
  Bu kitaba çok ihtiyacım var
 7. Yorumlayan : Gönderilme
  Kitabı ilk alanlardan biri olabilirim. Heyecanla bekliyordumm, gelmesi için sabırsızlanıyorum

7 madde

Göster sayfa başı

Bu kitabı yazmasam olmazdı!
İtiraf edeyim beş sene önce bana böyle bir kitap yazacaksın deseler pek de inanmazdım.
Neden mi? Çünkü gayet batı tarzı bir eğitim almış, dünyada materyalizmin merkezi kabul edilebilecek Amerika’da liseyi ve üniversiteyi bitirmiş, iflah olmaz bir pozitivist olarak bu kitapta size benim de evrenle ilgili algımı, hayata bakış perspektifimi tamamen değiştiren yepyeni bir bilgiden söz ediyorum. Doğrusu ben NeuroFormat sisteminin çocuklar ve çok küçük yaşlarda çıkan sorunlar üzerinde katkısının sınırlı olacağını düşünmüştüm. Çünkü sistem, birçok rahatsızlıkta bu rahatsızlıkların sebebi olan kaynak travmaların bulunup temizlenmesine dayanmakta. Tabii ki bahsettiğim şekilde çocuklar ve erken yaştaki sorunlar için bu zordu.

Ama öyle şeyler oldu ki gördüklerim benim bile beklentimin onlarca hatta yüzlerce kat üzerine çıktı. Alerjilerden cilt sorunlarına, özgüven eksikliğinden hiperaktiviteye ve öğrenme güçlüğüne hatta otizme kadar, yüzlerce çocukta muazzam sonuçlara şahit olduk.

Sevgili anneler, size mesajım şu: Çocuğunuz hastaysa tek çare sizde olabilir. Hayır, bahsettiğim bir sevgi klişesi değil. Elbette sevgi çok önemli ama ben küçük iyileşmelerden değil gerçek ve kalıcı bir çözümden bahsediyorum.

Detayları öğrenmeye, çocuğunuzu iyileştirmeye, hayata bakış açınızı değiştirecek yepyeni bir dünyaya adım atmaya hazır mısınız?

 

M. Barış Muslu yeni kitabı Anne Beni İyileştir’de evrenle ilgili algısını ve hayata bakış açısını tamamen değiştiren yepyeni bir bilgiyi okurlarıyla paylaşıyor. Çocuklar ve küçük yaşlarda yaşanan sorunlar için NeuroFormat sisteminin katkısının sınırlı olduğu düşünülmekteydi ancak yaşanan gelişmeler bu düşünceyi tamamen değiştirdi. Anneler, hasta çocuğunuz için çare siz olabilirsiniz. Anne Beni İyileştir kitabında bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşarak bakış açınızı değiştirebilir ve çocuğunuzu iyileştirebilirsiniz. Uygun fiyat ve hızlı kargo seçeneğiyle Anne Beni İyileştir kitabını satın alabilirsiniz.

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 224
 • Basım Tarihi: Haziran 2022
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Haziran 2022

Anne Beni İyileştir Kitabı

M. Barış Muslu, yeni kitabı Anne Beni İyileştir ile haziran ayında raflardaki yerini almaya başladı. NeuroFormat sisteminin kurucusu Muslu, bu kitabını genişletilmiş hastalıklar ve travmalar listesiyle okurlarına sunuyor. Sağlığına Format At kitabı başta olmak üzere kaleme aldığı tüm kitaplarla, deyim yerindeyse, yok satan yazarın annelere bir mesajı var.

Anne Beni İyileştir kitabı, adından da anlaşılacağı üzere, hasta çocukların tek çareleri anneleri olabilir düşüncesinin altını çiziyor. Ancak burada bahsedilen sevgi klişesi değil. Tabi ki, sevgi oldukça önemli fakat burada bahsedilen gerçek ve kalıcı çözümlerdir.

Çocuğunuzu iyileştirmek ve hayata bakış açınızı değiştirerek yepyeni bir dünyaya adım atmak için Anne Beni İyileştir kitabını satın alabilirsiniz. Bu kitabı okuyarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Yazarın Gecikmeli Teslimiyet ve diğer kitaplarıyla da NeuroFormat hakkındaki bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.


Anne Beni İyileştir Kitabı Neyi Anlatıyor? Konusu


Anne Beni İyileştir kitabının yazarı Barış Muslu kendisinin de evrenle ilgili algısını, hayata bakış açısını tamamen değiştiren yepyeni bir bilgiyi okurlarına anlatıyor. NeuroFormat sistemi, birçok rahatsızlıkta bu rahatsızlıkların sebebi olan kaynak travmaların bulunup temizlenmesine dayalı olduğu için çocuk ve küçük yaşlarda çıkan sorunlar üzerine katkısının sınırlı olduğu düşünülmekteydi.

Ancak yaşanan gelişmeler, bu düşünceyi değiştirdi. Cilt sorunlarından alerjiye, hiperaktiviteden özgüven eksikliğine, öğrenme güçlüğünden otizme kadar yüzlerce çocukta muhteşem sonuçlar elde edildi.

Anneler, çocuğunuz hastaysa tek çare siz olabilirsiniz. Anne Beni İyileştir kitabında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

 


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi