Alp Efe ile Hayatı Öğreniyorum - 10 Kitap Takım

Doç. Dr. Nazife Burcu Takıl, “Alp Efe ile Hayatı Öğreniyorum” serisinde çocukların bilinçli ve iyi bir yetişkin olma yönünde ufkunu açan güvenlik, sağlık, çevre bilinci gibi konula...
-25%

Alp Efe ile Hayatı Öğreniyorum - 10 Kitap Takım

ISBN:9786050322033
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 36,75 ₺ Regular Price 49,00 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Doç. Dr. Nazife Burcu Takıl, “Alp Efe ile Hayatı Öğreniyorum” serisinde çocukların bilinçli ve iyi bir yetişkin olma yönünde ufkunu açan güvenlik, sağlık, çevre bilinci gibi konuları işliyor.

Çağımızın modern yaşantısı gözetilerek kaleme alınmış hikâyeler çocukların kendilerinden bir şeyler bulabilmelerine, günlük hayatlarında kullanabilecekleri bilgiler ve yaratıcı fikirler edinmelerine de imkân tanıyor.

Ayrıca çocuk kahramanların aileleri, arkadaşları, komşuları ile iç içe geçen hikâyeleri çocukların sosyal hayatlarına da olumlu yönde hitap ediyor. Sürprizler ve akıllıca kullanılmış mizah öğeleri ile dolu bu hikâye serisi çocukların okuma alışkanlıklarını pekiştirecek ve onlara kitap okumayı daha da sevdirecek nitelikte.

Dr. Psikolog Ayşe Berna Sarı Arasıl danışmanlığında hazırlanan hikayeler çocuklara dünyayı keşfetmenin kapılarını arıyor. 

Yazar Nazife Burcu Takıl
Yayınevi Martı Çocuk
Barkod 9786050322033
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 160
Basım Tarihi Mart 2020
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Mart 2020
Ebat 16 X 21
Editör Kerem Altındağ
Resimleyen Çağatay Korkmazer
Grafiker Ebru Ceylan
Yorumlar