Bugün 2-14 kisi bu ürünü görüntüledi

2022 TYT-AYT Tamamı Çözümlü Geometri (Üçgenler) Soru Bankası

72,00 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 90,00 ₺
Stokta Yok

450 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Değerli Öğrenciler,
Bu kitap Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)Geometri alanı kapsamındaki “Üçgenler” sorularını çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve farklı soru çeşitleri ile sınava hazırlık sürecinize rehberlik etmek için hazırlanmıştır.
Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir. Çalışmalarınız süresince QR kod ile erişebileceğiniz çözüm videolarından yararlanmanız konulara dair bilgilerinizi pekiştirmiş ve konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır.
Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir.
Yoğun bir araştırma ve çalışma süreci ile hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle [email protected] e-posta adresimizden veya 0 538 594 92 40 WhatsApp hattımız aracılığı ile paylaşabilirsiniz.
Pegem Yayınlarının tecrübeli ve kendi alanlarında uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan bu kitabın Üniversite sınavına hazırlanma sürecinizde sizlere yardımcı olmasını ve kendinize olan inancınızı desteklemesini ümit ediyoruz.

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 232
  • Basım Tarihi: Eylül 2021
  • Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Eylül 2021
  • Ebat: 22 X 27,5

Okurlarımız Bunları da Beğendi